breaking newsΔιεθνή

Και οι Τουρκικές Αερογραμμές (THY) στο καραβάνι των Τούρκων νεοναζί που στηρίζουν την “Πηγή Αίματος” – Εμπάργκο από τους Έλληνες από χθες

Από την ηλεκτρονική εφημερίδα Ahval αλιεύσαμε την είδηση και την παρουσιάζουμε στους Έλληνες που σέβονται το εαυτό τους και την πατρίδα τους.

Ιδού και τα τεκμήρια:

Asker selamına THY ekibi de katıldı
Türkiye Milli Takımı’nın TSK’ye destek için verdiği asker selamı giderek yayılıyor. Tartışmalara da neden olan asker selamına bu kez Türk Hava Yolları’nın uçuş ekibi de katıldı.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye Demokratik Güçleri’nin denetimindeki Fırat’ın doğusuna yönelik askeri harekata, asker selamı vererek destek vermesiyle ilgili tartışmalar yayılıyor. Bir yandan da TSK’ye asker selamı desteği de devam ediyor. Türk Hava Yolları uçuş ekibi asker selamı vererek Barış Pınarı Harekatı’na destek verdi.

Airport’un haberine göre, Türk Hava Yolları pilotlarından Gürkan Özel’in sosyal medya hesabından, ‘Vatanımızın ve milletimizin yıkılmaz bekçisi, Barışın teminatı  Şanlı Türk Ordumuza Selam’ olsun notuyla paylaşıldı.
Türkiye takımı, Arnavutluk maçında olduğu gibi Fransa maçında da gol sevincini asker selamı vererek yaşamıştı. Konu Avrupa’daki futbol camiasında tepkilere de neden olmuştu.

https://ahvalnews.com/tr/guncel/asker-selamina-thy-ekibi-de-katildi

infognomonpolitics.blogspot.

Related Articles

Αρέσει σε %d bloggers: