![Καταδίωξαν τον Πλεύρη οι υγειονομικοί με άγρια “γαλλικά”!](http://i0.wp.com/primenews.press/wp-content/uploads/2022/10/screenshot_20221026-054606_youtube-750x375.jpg?resize=708%2C354&ssl=1)
Ο κακός χαμός έγινε έξω από το Υπουργείο Υγείας. Ο υπουργός, ενώ όλο αυτό το διάστημα έφευγε από την πίσω πόρτα, αποφάσισε, με θάρρος, να βγει από την μπροστινή είσοδο.
Όταν έγινε αντιληπτός, η οργή από τους παρευρισκόμενους ήταν τέτοια, που καταδίωξαν πεζοί το όχημά του! Ο κ Πλεύρης άκουσε θέλοντας και μη τη γνώμη των υγειονομικών, όπως και όλοι όσοι ήταν κοντά εκείνοι την στιγμή, ενώ αποχώρησε μετά της συνοδείας του άρον-άρον.