![](http://i0.wp.com/dimpenews.com/wp-content/uploads/2024/06/444225151_857126799767289_1852452236504680569_n.jpg?resize=708%2C885&ssl=1)
Κομποσχοίνι, το χέρι του Θεού!! θεία χειρολαβή..
Το να φέρεις κομποσχοίνι είναι πνευματική οπλοφορία. Ακόμη και να μην το κάνεις απλά να το κρατάς έχει υπερφυσική δύναμη. Όπως ο στρατιώτης που είναι στην εμπόλεμη ζώνη δεν αφήνει το όπλο από το χέρι του ακόμη και σε στιγμές ανάπαυλας αλλά είναι σ΄επιφυλακή κι ετοιμότητα έτσι κι ο χριστιανός το κοσμποσχοίνι..
Κομποσχοίνι, το χέρι του Θεού!
Η εποχή μας είναι κυρίως μεταφυσική όπως προέβλεψε ο André Malraux…
dimpenews.com